O mnie

 

ja-s2

Cześć! Nazywam się Jordan Ogorzelski. Jestem trenerem, zawodnikiem oraz przedsiębiorcą, a moje życie odkąd pamiętam jest związane ze sportem.

Na co dzień zajmuję się tym, co sprawia mi największą przyjemność. Łączę pasję z pracą i zarządzam największą organizacją kalisteniki w Polsce – Calisthenics Academy. Stronę mojej firmy znajdziesz pod adresem www.calisthenicsacademy.pl. Jednym z elementów mojej codziennej pracy jest zarządzanie stale rosnąca kadrą trenerską.

Odkąd pamiętam moją pasją jest sport. Już od najmłodszych lat miałem z nim dużą styczność. Głównie za sprawą mojego taty, który również jest pasjonatem sportu. W wieku 8 lat rozpoczęła się moja przygoda z boksem. Trwała ona przez kolejne 11 lat. Czas spędzony na sali bokserskiej dał mi solidną bazę zarówno w kwestii zebranego doświadczenia jak i moich prywatnych efektów treningowych.

Calisthenics AcademyW 2012 roku prawdę mówiąc przypadkiem, trafiłem na kalistenikę/ street workout i wraz z dwójką znajomych rozpoczęliśmy wspólne treningi. Kilka tygodni później założyliśmy Calisthenics Academy.

Od 2014 roku z sukcesami reprezentuję Polskę w różnych zawodach międzynarodowych w Street Workout na całym świecie.
Z racji rosnącego doświadczenia uczestniczę również w zawodach Street Workout o randze ogólnopolskiej jak i międzynarodowej jako sędzia.

 

“One who wants something will find a way; One who doesn’t will find an excuse.”

CONFUCIUS

Co poza sportem? Uwielbiam podróżować! Oprócz tego lubię obejrzeć dobry film, czy serial oraz przeczytać wartościową książkę. Interesuję się również grafiką komputerową. Jeśli jednak naprawdę chcę odpocząć, spędzam czas z bliskimi.